O nás

Náš príbeh

Spoločnosť TEPUJEM.SK s. r. o. vznikla v roku 2013 a poskytuje primárne čistiace služby. Už od svojho vzniku sme priniesli na Slovensko program Zdravá materská škôlka. Materským školám sme bezplatne poskytovali dezinfekciu ozónom a znižovali takýmto spôsobom chorobnosť v škôlkach. V roku 2015 sme sa stali s programom Zdravá škôlka finalistami súťaže Dobrý podnikateľ 2015.

Postupne sme dezinfekciu ozónom začali nahrádzať permanentnou ochranou škôlok, ktorou sú sterilizátory vzduchu. Túto ochranu vieme ponúknuť nielen škôlkam a školám, ale i širšej štátnej správe, firmám či zdravotníckym zariadeniam. 

 

Sme slovenská firma a rovnako predávame slovenské sterilizátory  firmy LED-SOLAR. Všetky výrobky majú potrebné certifikácie, dlhú záruku a výbornú podporu od výrobcu. Sterilizátory Sterillight sú našim nosným produktom, taktiež produktom dlhodobo najviac vyhľadávaným.

Taktiež sme do ponuky zahrnuli ako doplnok i generátory ozónu slovenskej i americkej výroby i špičkové zariadenia na sterilizáciu povrchov i vzduchu na báze AOP fotohydroionizácie.

Náš benefit

Naším benefitom pre každého zákazníka, ktorý k výrobkom dodávame, je poradenstvo, pravidelná možnosť čistenia zariadenia, pomoc s legislatívou ak je potrebná a po dohode zabezpečíme aj osobné dodanie.

K zariadeniam si môžete zakúpiť aj iné príslušenstvo – mechanické časovače spustenia a vypnutia, prúdové ochrany a podobne.

Peter Markuška, 0915 722 377 – zakladateľ značky TEPUJEM.SK s.r.o.